Wpis dodany: 13 września, 2021

W tym roku, po raz czwarty w Zakopanem odbędzie się wydarzenie sportowe zwane Biegiem Hasiora. W tym roku wydarzenie będzie mieć dwie odsłony dla tych, który w dniu wydarzenia będą mogli pojawić się w Zakopanem i dla tych, którzy nie będą mieli takiej możliwości.

Tradycyjna postać biegu

Już 19 września 2021 roku o godzinie 9:00 zawodnicy Biegu Hasiora wystartują z Kuźnic. Do pokonania będą mieli 5 km. Meta biegu umiejscowiona jest przy Galerii Władysława Hasiora.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/iv-bieg-hasiora/

Wirtualny Bieg Hasiora

– Tych, którzy nie będą mogli przyjechać tego dnia do Zakopanego zapraszamy serdecznie do udziału w międzynarodowym wirtualnym biegu Hasior’s Run 2021 – gdziekolwiek jesteście, możecie pobiec/przespacerować się z nami! Termin: od 12 do 26 września 2021. Miejsce: cały świat! – czytamy na stronie internetowej organizatorów wydarzenia.

Link do rejestracji na wirtualny bieg: https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/wydarzenie/wirtualny-bieg-hasiora-2/

Dokładny przebieg trasy

START Kuźnice na wysokości sklepu Gama – bieg w dół ul. Przewodników Tatrzańskich  – pętla na terenie Centralnego Ośrodka Sportu – bieg prosto ul. Droga na Bystre – skręt w lewo w  Bulwary Słowackiego – skręt w prawo ul. Władysława Broniewskiego – skręt w lewo w Bulwary  Słowackiego – prosto w ul. Jagiellońską – skręt w lewo w ul. Piaseckiego – bieg w kierunku Galerii – Władysława Hasiora (tylna brama) META, dystans 5 km. 

Trasa przebiega ulicami asfaltowymi, w żadnym miejscu trasa biegu nie prowadzi chodnikami.  Niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu. 

logo