Wpis dodany: 13 września, 2021

Już 18 września w sobotę w Zakopanem na Placu Niepodległości o godzinie 20:00 odbędzie się “Zamknięcie sezonu wakacyjnego w Zakopanem”. Na scenie wystąpią Sylwia Grzeszczak i LemOn! Wydarzenie odbędzie się w ramach radiowej trasy “Lata z Radiem”. Od 8 września można odbierać darmowe wejściówki na koncert w Centrum Informacji Turystycznej ul. Chramcówki 35 w Zakopanem w godzinach od 9:00 do 17:00.

– Zapraszamy również słuchaczy Polskiego Radia na audycje: Muzyczna Jedynka i Expres Jedynki nadawane na żywo 17 i 18 września ze studia plenerowego z Krupówek przy oczku wodnym – czytamy na stronie internetowej organizatorów wydarzenia.

Sylwia Grzeszczak to polska wokalistka, która swój debiut zaliczyła w 2008 roku kiedy to pojawił się jej album pt. Ona i On nagrany wraz z Liberem. Do największych przebojów artystki należą: “Małe rzeczy”, “Sen o przyszłości”, “Pożyczony”, “Tamta dziewczyna”, “Księżniczka”.

Drugi z artystów, którzy wystąpią 18 września na Placu Niepodległości w Zakopanem to LemON – polsko-łemkowsko-ukraiński zespół muzyczny założony w 2011 roku przez Igora Herbuta. Zespół zwyciężył program muzyczny Must Be The Music, rozgrzewając serca publiczności do czerwoności. Do największych przebojów zespołu należą: “Grudnoiwy”, “Jutro”, “Napraw”, “Scarlett”.

logo