Wpis dodany: 1 lipca, 2022

Kolejna edycja akcji „Czyste Tatry” w Zakopanem już dzisiaj! Jaki jest plan wydarzenia? Co ciekawego można będzie zobaczyć i jakie gwiazdy odwiedzą event?

1 lipca rusza kolejna, jedenasta już edycja akcji „Czyste Tatry”. Przez dwa dni na Górnej Równi Krupowej funkcjonować będzie edukacyjno-ekologiczne miasteczko. Na gości czekać będą warsztaty, konkursy, ale i ambasadorzy akcji, których znać możemy z telewizji czy internetu – Joanna Jabłczyńska, Przemek Saleta, Mateusz Ligocki, Rafał Sonik. Celem akcji jest propagowanie ekologii i dbania o środowisko.

Źródło: https://www.instagram.com/p/Ce8NozdIDAT/


Jak wygląda plan wydarzenia?

W piątek 1 lipca o godzinie 18:00 na scenie wystąpi Marcin Daniec, artysta kabaretowy, komik i stand-uper. O godzinie 20:00 na scenie zagra zakopiański zespół Zakupower. W sobotę, od samego rana tysiące wolontariuszy wyruszy na wspólne sprzątanie tatrzańskich szlaków.
Następnie, o godzinie 15:00 w miasteczku ekologicznym wolontariusze spotkają się z influencerami na Eko MeetUp.
Rejestracja online dla wolontariuszy już się zakończyła, jednak w dniu akcji można będzie się jeszcze zarejestrować w rozstawionych punktach, tj. Morskie Oko, Kuźnice, Gubałówka, Dolina Kościeliska, Chochołowską i Strążyska.

Dokładny plan wydarzenia:


1 lipca, piątek:
10:30 – Warsztaty, animacje
16:30 – Koncert dla dzieci grupy Czereśnie
18:00 – Występ Marcina Dańca
20:00 – Koncert zespołu Zakopower
21:30 – Projekcja filmów ekologicznych

2 lipca, sobota:
od 7:00 – sprzątanie szlaków
9:30 – trening z Adą Palka
15:00 – Eko MeetUp
15:30 – Występ Mateusza Ciawłowskiego
17:00 – Wielka segregacja zebranych śmieci
17:30 – finał na scenie

logo