Luksusowe apartamenty w najstarszej, zabytkowej części Zakopanego w odległości około 1500 metrów od Krupówek.

Kompleks Rezydencja Tatry to kompleks apartamentów mieszczący się przy ulicy Skibówki w Zakopanem, najstarszej, zabytkowej części Zakopanego. Kompleks znajduje się w odległości około 1500 metrów od Krupówek, w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego.
Rezydencja składa się z 2 budynków w podziemiach których znajdują się podziemne garaże. W każdym z nich znajduje się winda prowadząca na piętra bezpośrednio z poziomu garażowego. Elewacja budynku w swoim charakterze nawiązuje do zakopiańskiego stylu i jednocześnie w nowoczesny sposób łączy elementy drewna, kamienia i kutej stali.

Budynek Rezydencji Tatry zlokalizowany jest „u stóp Giewontu”! Ten najbardziej popularny chyba symbol Zakopanego widoczny jest z okien naszych apartamentów w całej swojej okazałości. Z drugiej strony można podziwiać z kolei panoramę wzniesienia Gubałowskiego, na zboczach którego znajduje się trasa narciarska Polana Szymoszkowa z dwoma, nowoczesnymi wyciągami krzesełkowymi. Jest to największe w Zakopanem centrum sportów zimowych, z wypożyczalniami sprzętu sportowego, sklepami, bogatym zapleczem gastronomicznym i przede wszystkim świetnymi trasami narciarskimi. Latem Kompleks Szymoszkowa zamienia się w olbrzymie kąpielisko oferujące prócz wodnych atrakcji (zjeżdżalnie, plaża) jedyne w swoim rodzaju widoki. Zarówno zimą jak i latem można wybrać się na wycieczkę jedną z tras spacerowych lub rowerowych prowadzących na szczyt Gubałówki. Stąd podziwiać można wspaniałą panoramę Tatr i widoki na Zakopane. W niedalekiej odległości znajduje się także wyciąg krzesełkowy którym można wjechać na szczyt Butorowego Wierchu.

Adres lokalizacji: ul. Skibówki 10a i 12, 34-500 Zakopane, Polska
Współrzędne GoogleMaps: 49.2872157,19.9300366

logo