NOWOŚĆ!

Kompleks apartamentów oddany do użytku w 2021r. położony w górnej części Zakopanego, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Budynek apartamentowca nawiązuje do stylu regionalnego łącząc w sobie elementy drewna z akcentami nowoczesnymi m.in.  nowoczesnymi i bardzo charakterystycznymi przeszklonymi, zewnętrznymi windami.

Jest to świetna oferta zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób lubiących aktywny wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Kompleks znajduje się bowiem w bliskim sąsiedztwie obiektów i atrakcji dających możliwości aktywnego spędzania czasu, w tym w szczególności narciarstwa alpejskiego, biegowego, górskich wycieczek, spacerów Nordic Walking i aktywności rowerowej.

W budynku apartamentowca znajduje się garaż podziemny z miejscami parkingowymi zarezerwowanymi dla gości apartamentów, winda umożliwiająca dostanie się na każdą kondygnację budynku bezpośrednio z poziomu garażowego – bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz. Teren wokół kompleksu jest ogrodzony i monitorowany. We wszystkich apartamentach znajdują się balkony.

 

Nasze obiekty w kompleksie GórSKI Przystanek:

W odległości ok. 1km od budynku znajdują się:

Adres lokalizacji: ul. Droga na Antałówkę 12 i 12a, 34-500 Zakopane
Współrzędne GoogleMaps: 49.28963, 19.97916

logo