Zakopane na wyciągnięcie ręki…
Komfortowe apartamenty w centrum

Kameralny i stylowy budynek zlokalizowany w odległości ok. 5 minut drogi od ulicy Krupówki. Cicha i spokojna okolica w ścisłym centrum Zakopanego. Bliskość szlaków turystycznych, garaż podziemny i WiFi.

Budynek odsunięty jest od głównej ulicy o ok. 100m, co czyni jego lokalizację bardzo atrakcyjną zarówno dla tych którzy cenią sobie spokój, ciszę i wypoczynek z daleka od miejskiego gwaru, ale jednocześnie pozwala w ok. 5 minut dotrzeć spacerem do ścisłego centrum miasta – do ulicy Krupówki. Spacer w drugą stronę pozwala również bardzo szybko dotrzeć do wejścia na szlak prowadzący do Doliny Białego, Drogi pod Reglami, a stąd do Doliny Strążyskiej i dalej tatrzańskich szlaków m.in. na Giewont.

W bliskim sąsiedztwie apartamentowca znajdują się także: sklepy, restauracje, karczmy regionalne, trasy rowerowe, biegowe, spacerowe, Wielka Krokiew (kompleks skoczni narciarskich), COS (kryty basen) i wiele innych atrakcji Zakopanego.
W budynku znajduje się podziemny garaż z miejscami do parkowania zarezerwowanymi dla gości apartamentów. Wszystkie apartamenty posiadają bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do internetu. Teren wokół budynku jest ogrodzony, a wjazd do garażu zamykany jest automatycznie bramą garażową. Parterowe apartamenty mają bezpośrednie wyjście do ogrodu, a te które znajdują się na wyższych kondygnacjach posiadają przeszklone balkony pełniące funkcję całorocznych ogrodów zimowych

Adres lokalizacji: ul. Grunwaldzka 20H, 34-500 Zakopane, Polska
Współrzędne GoogleMaps: 49.2872157,19.9300366

logo