Wpis dodany: 17 października, 2021

W dniach od 11 do 14 listopada 2021 w schronisku ZHP na Głodówce w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się XXI edycja festiwalu górskiego “Dni Lajtowe” organizowane przez Polski Klub Alpejski dla wszystkich miłośników gór, podróżowania i nie tylko!

Podczas festiwalu obejrzeć będzie można filmy poświęcone tematyce górskiej, posłuchać relacji z wypraw, a nawet naocznie przekonać o magii alpinizmu rozmawiając z elitą alpinizmu i gwiazdami sceny wspinaczkowej.

Na festiwalu gościć będą: Adam Bielecki, Monika Witkowska, Jarosław Botor, Andrzej Marcisz, Waldemar Kowalewski, Tomek Nodzyński i inni.

Oprócz tego, miłośnicy gór będą mogli uczestniczyć w warsztatach z ratownictwa, lawinoznawstwa i medycyny górskiej. Podczas festiwalu nadana zostanie nagroda Primus Inter Pares – dedykowana alpiniście, którego dokonania górskie zasługują na szczególne uznanie – czytamy na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

W programie wydarzenia znajduje się także ognisko integracyjne, czy poranny treningowy bieg poprowadzony przez Monikę Szławieniec.

Bilety na wydarzenie można zakupić tutaj.

Karnet (czwartek, 11.11.2021 – sobota, 13.11.2021) 110,00 PLN

Na ratunek, warsztaty z ratownictwa 150,00 PLN

Warsztaty z medycyny górskiej 30,00 PLN

Warsztaty z lawinoznawstwa część I 55,00 PLN

Warsztaty z lawinoznawstwa część II 55,00 PLN

Warsztaty z lawinoznawstwa część I i II 100,00 PLN

logo