Wpis dodany: 6 lipca, 2022

Planujesz weekend ze znajomymi w Zakopanem i nie wiesz gdzie możecie pójść na imprezę? Na Krupówkach jest pełno lokali, ale szukacie czegoś sprawdzonego? Prezentujemy Wam kluby i najbardziej imprezowe miejsca w polskiej stolicy Tatr!

Zakopane to nie tylko miasto sportu i rekreacji, górskich wędrówek, bliskości natury, ale także świetnej zabawy przy dobrej muzyce i reflektorach klubowych świateł. Oto spis imprezowych klubów w centrum Zakopanego!

  1. Klub Vavavoom to miejsce z historią. Już od 16 lat, przy dźwiękach klubowej muzyki bawi się tam całe Zakopane. Klub położony jest w ścisłym centrum Zakopanego, przy ul. Tadeusza Kościuszki 10. Trzeba przyznać, że wnętrze klubu jest dosyć klimatyczne, a na gości czekają wydzielone loże ze skórzanymi kanapami. W klubie znajduje się także bar do dyspozycji imprezowiczów i imprezowiczek. W lokalu można organizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, np. urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, itd. Cena za wstęp do klubu różni się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje na temat najbliższych imprez można odnaleźć na stronie facebook’owej klubu: https://www.facebook.com/klubvavavoom.
źródło: https://www.instagram.com/klubvavavoom/

2. Klub Le Scandale to kolejne imprezowe miejsce na mapie Zakopanego, znajdujące się w samym jego centrum, przy ul. Zaruskiego 5, przy Krupówkach. Uwaga! Ten lokal dostępny jest dla osób, które ukończyły 21 rok życia! Na gości czeka bar i parkiet, wydzielone loże i możliwość organizacji imprez okolicznościowych, np. wieczorów panieńskich, kawalerskich, czy urodzin. Informacje na temat zbliżających się wydarzeń można odnaleźć na stronie internetowej klubu: https://scandalezakopane.pl/

źródło: https://www.instagram.com/lescandalezakopane/

3. Appendix Cafe Bar – to może nie typowy klub, ale pub, w którym bardzo często organizowane są wieczory z muzyką na żywo. Lokal położony jest na dole Krupówek – w ścisłym centrum Zakopanego. To kameralne miejsce idealne jest na spontaniczne spotkanie ze znajomymi. Chociaż nie ma tam specjalnie wydzielonego parkietu, bardzo często można spodziewać się tańczących ludzi, bawiących się do muzyki. Na gości czeka bar i wygodne skórzane kanapy. Światło w lokalu jest przyciemnione, a kolorowe ledy tworzą niepowtarzalny klimat.

źródło: https://www.instagram.com/appendix_cafe_bar/

4. Harem Shisha Bar to miejsce, gdzie nie tylko posłuchasz głośnej muzyki i wypijesz dobrego drinka, ale także zapalisz fajkę wodną. Lokal znajduje się blisko centrum, przy ul. Krupówki 77, na przeciwko Intersportu. Schodząc po krętych schodach w dół docieramy do lokalu cieszącego się popularnością nie tylko u turystów, ale i u mieszkańców.

źródło: https://www.instagram.com/harem_shisha_pub/
logo