10 komfortowych apartamentów zlokalizowanych w nowej, stylowej, zakopiańskiej Willi znajdującej się w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego (Antałówka-Koziniec), nieopodal wyciągów narciarskich Nosal, w bliskiej odległości Kuźnic, stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch, a także szlaków turystycznych. 

Obiekt dysponuje apartamentami o różnej powierzchni, przeznaczonymi dla komfortowego wypoczynku od 2 do 6 osób. Wszystkie apartamenty znajdują się w tym samym budynku.

UWAGA! W obiekcie dostępne jest zaplecze SPA z sauną i tężnią solankową!
Pokój zabaw dla dzieci!

Jest to znakomita oferta dla rodzin z dziećmi, ale także dla indywidualnych miłośników górskich wędrówek w okresie posezonowym. Obiekt zlokalizowany jest bowiem w sąsiedztwie atrakcji umożliwiających aktywne spędzanie czasu zarówno latem jak i zimą, w tym w szczególności narciarstwa alpejskiego, biegowego, górskich wycieczek, spacerów Nordic Walking i aktywności rowerowej.

Przed budynkiem znajduje się parking z miejscami zarezerwowanymi wyłącznie dla gości apartamentów. Teren wokół kompleksu jest ogrodzony i monitorowany. Prawie wszystkie apartamenty posiadają balkony. W budynku znajduje się także plac zabaw dla dzieci, narciarnia z suszarkami do butów narciarskich. W apartamentach znajdują się zamki elektroniczne i czujniki dymu.

Dostępne apartamenty:


W sąsiedztwie Apartamentów znajdują się:


Adres / Lokalizacja obiektu: Droga Na Antałówkę 11C, 34-500 Zakopane

logo