Wpis dodany: 13 września, 2022

Muzyczne wydarzenie Music Trail Festival odbędzie się 24 września w Kościelisku w Domu Ludowym, przy ulicy Nędzy Kubińca 229. Festiwal rozpocznie się o godzinie 19:00. Wystąpią Beskres by Kamp!, Chvost, Naphta oraz Sw@da x Maxim x Nika.

“Wracamy na szlak. Pewnym krokiem, zawsze w górę, bez oglądania się za siebie” – czytamy na stronie internetowej wydarzenia. To kolejna edycja festiwalu odbywającego się w Kościelisku. Wystąpią tacy artyści jak Beskres by Kamp!, Chvost, Naphta, Sw@da x Maxim x Nika, którzy – jak czytamy na stronie internetowej wydarzenia – “osiągają szczyty kreatywności”.

Bilety na wydarzenie można zakupić poprzez aplikację Going, a także w zakopiańskim Empiku przy ulicy Krupówki. Jednodniowy karnet na wydarzenie kosztuje 49 zł (w przedsprzedaży) i 59 zł (w dniu koncertu).

Festiwal odbędzie się w Domu Ludowym w Kościelisku, który jest siedzibą Oddziału Związku Podhalan w Kościelisku. Budynek ten zaczęto budować już w latach 30. XX wieku – jest to zatem piękny, a przede wszystkim zabytkowy budynek.

logo