Pokoje Gościnne Borowy to obiekt zlokalizowany na granicy Zakopanego i Kościeliska w dzielnicy Sobiczkowa-Bór mieszczący się  w bliskiej odległości wielu atrakcyjnie turystycznie, sportowo i historycznie miejsc, m.in.:

Obiekt dysponuje 6 pokojami 2-4 osobowymi. Wszystkie posiadają swoje własne łazienki i TV i urządzone są w stylu regionalnym, przy czym każdy z nich posiada swój własny, indywidualny charakter.  

Dla gości udostępniony jest duży (dostępny całodobowo), kompletnie wyposażony aneks kuchenny wraz z dużą  jadalnią z wyjściem na taras widokowy na którym możliwe jest spożywanie posiłków. W aneksie kuchennym znajdują się: duża lodówka, zmywarka, piekarnik, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, opiekacz do kanapek, naczynia, sztućce, zastawa szklana.
Na piętrze budynku znajduje się także drugi, mniejszy aneks kuchenny wyposażony w: 2 mniejsze lodówki, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, naczynia i sztućce. 
Na parterze budynku znajduje się dostępna dla gości duża sala góralska z prawdziwym kominkiem i dużym telewizorem, a także kącikiem zabaw dla dzieci. Znajduje się tam także miejsce umożliwiające pozostawienie sprzętu narciarskiego, a także duży stół konferencyjny i stół do gry w piłkarzyki.
W budynku dostępne jest bezpłatne WiFi,  przed znajduje się duży parking samochodowy i plac zabaw dla dzieci


Sprawdź które z pokoi dostępne są w interesującym Ciebie terminie

logo