Wpis dodany: 16 sierpnia, 2021

Przyjechałeś do Zakopanego ze swoim pupilem i zastanawiasz się, gdzie możesz wybrać się na obiad i zabrać ze sobą swojego pupila? Prezentujemy najlepsze miejsca w Zakopanem, gdzie psy są mile widziane!

  1. LAS – to restauracja, gdzie znajdziesz wegańskie i wegetariańskie przysmaki, ale znajdzie się też coś dla mięsożerców. Położona jest w centrum Zakopanego, przy ulicy Władysława Orkana 1d. Co ciekawe, Twój pies dostanie tu nie tylko wodę, ale możesz mu także zakupić obiad, czy deser! To chyba najbardziej psiolubne miejsce pod Tatrami, jakie znamy! 🙂
  2. STRH bistro art cafe – to kolejne miejsce, do którego możesz zabrać swojego psa. Jest to malownicza, słodka i instagramowa kawiarnia, gdzie ine tylko zjesz przepyszne śniadanie, ale i obiad, podwieczorek, czy wypijesz dobrego drinka. W STRH można usiąść także na zewnątrz. Bistro znajduje się przy ulicy Krupówki 4A.
  3. Cafe Piano – to kolejne arcymiłe miejsce, do którego możesz zabrać swojego pupila. Oczaruje Cię tam romantyczny klimat i poczujesz się jakbyś przeniósł się do tropikalnej krainy. Można usiąść tam na zewnątrz, pohuśtać się na hamaku, wypić coś pysznego i zjeść jakieś drobne przekąski. Bar znajduje się przy ulicy Krupówki 63.
  4. Restauracja Per Amore – to świetna, niedawno otwarta włoska restauracja w centrum Zakopanego, przy ulicy Kościuszki 11, czyli w ścisłym centrum Zakopanego. W restauracji można usiąść wewnątrz lub na zewnątrz. Nieopodal znajduje się Dolna Rówień Krupowa – przestrzeń spacerowa, gdzie w razie potrzeby można udać się na spacer ze swoim zwierzakiem.
  5. Trattoria Adamo – to urokliwe miejsce położone w sercu Zakopanego, przy Placu Niepodległości. Dla Waszych ukochanych pupili przygotowana jest miska wody. W lokalu zjeść można pyszny, włoski obiad. Popularnością cieszą się makarony, sałatki, pizza i inne dania.

logo