Wpis dodany: 22 sierpnia, 2023

Przyjeżdżając do Zakopanego marzymy o wyjątkowym zdjęciu z Giewontem – jak na dłoni! Przygotowaliśmy ranking TOP 5 miejsc z najlepszym widokiem na Giewont w Zakopanem! Sprawdź, które miejsce będzie odpowiadać Ci najbardziej!

1. Górna Rówień Krupowa

To idealne miejsce, gdzie oprócz widoku na Giewont znajduje się instagramowy napis “ZAKOPANE”. To miejsce idealne jest o każdej porze dnia i nocy, a także o każdej porze roku. Od Krupówek dzieli nas jedyne 5 minut spacerkiem – jesteśmy zatem w ścisłym centrum! To także idealne miejsce na piknik!

2. Polana Lipki

To cudowne miejsce oddalone około 15 minut pieszo od Krupówek, skąd rozpościera się wspaniały widok na Giewont. To miejsce idealne na piknik, spacer z psem, czy sesję zdjęciową. Odwiedź to miejsce i zachwyć swoich znajomych pięknymi zdjęciami na Insta!

3. Sarnia Skała

Dotarcie do tego miejsca wymaga wysiłku – jest ono w Tatrach, ale uwierzcie nam – WARTO! Wejście – od Doliny Strążyskiej, od Doliny Białego, od Kuźnic – do wyboru, do koloru! Z jednej strony – widok na Giewont, a z drugiej… na Zakopane! Odwiedź to miejsce i przekonaj się, jak piękne potrafią być Tatry!

4. Butorowy Wierch

Do tego miejsca najlepiej dotrzeć samochodem. To idealna miejscówka na randkę wieczorem – oglądanie gwiazd, oświetlonego miasta i pizza na wynos! Brzmi dobrze? Oprócz Giewontu, zobaczymy całą panoramę oraz rozświetlone Zakopane!

5. Antałówka i Bachledzki Wierch

To miejscówka idealna na wschód/zachód słońca, spacer z psem, sesję zdjęciową, chill na łonie natury! Dotrzemy tam od Drogi na Antałówkę lub od strony ul. Jagiellońskiej – nieopodal Term Zakopiańskich.

logo